• PH1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 17:00 Softballveld
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Double Stars Heiloo PH1 (HPWC1 Honkbal Pupillen 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo PH112111023
    2Cromtigers PH212101121
    3Rooswijk PH112100220
    4Flying Petrels PH11150610
    5The Herons PH21250710
    6Bears PH1123096
    7Alcmaria Victrix PH2112094
    8Alcmaria Victrix PH31200120

    Poulestanden Double Stars Heiloo PH1 (HPWC2 Honkbal Pupillen 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alcmaria Victrix PH164119
    2Odiz Frogs PH153117
    3Double Stars Heiloo PH163036
    4The Herons PH150050
  • Uitslagen

    Geen informatie