• PH1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 17:00 Softballveld
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    3100523 sep10:00Alcmaria Victrix PH1 - Double Stars Heiloo PH1
    3106530 sep10:00Odiz Frogs PH1 - Double Stars Heiloo PH1
    310937 okt10:00The Herons PH1 - Double Stars Heiloo PH1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo PH1 (HPWC1 Honkbal Pupillen Wedstrijdsport)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo PH112111023
    2Cromtigers PH212101121
    3Rooswijk PH112100220
    4Flying Petrels PH11150610
    5The Herons PH21250710
    6Bears PH1123096
    7Alcmaria Victrix PH2112094
    8Alcmaria Victrix PH31200120

    Poulestanden Double Stars Heiloo PH1 (HPWC2 Honkbal Pupillen Wedstrijdsport)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo PH122004
    2Alcmaria Victrix PH121103
    3Odiz Frogs PH131113
    4The Herons PH130030
  • Uitslagen

    Geen informatie