• JH1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Dinsdag 17:00
    Donderdag 17:00
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    2101123 sep11:00Double Stars Heiloo JH1 - Amsterdam North Stars JH1
    2124430 sep11:00Urbanus JH1 - Double Stars Heiloo JH1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Urbanus JH112110122
    2DSS JH21290318
    3Double Stars Heiloo JH11672716
    4Flying Petrels JH11262412
    5Amsterdam North Stars JH11530126
    6OVVO JH11320114
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Double Stars Heiloo JH1 - OVVO JH116 sep10 - 6
    OVVO JH1 - Double Stars Heiloo JH116 sep2 - 14