• HS1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijd
    940126 aug.19:00Rangers HS1 - Double Stars Heiloo HS1
    94002 sep.18:30Odiz Frogs HS2 - Double Stars Heiloo HS1
    113829 sep.18:30Double Stars Heiloo HS1 - Flying Petrels HS2
    1004416 sep.18:30Double Stars Heiloo HS1 - Urbanus HS1
    939923 sep.18:30Cromtigers HS1 - Double Stars Heiloo HS1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo HS111100120
    2Odiz Frogs HS212100220
    3Bears HS21280416
    4The Herons HS11161413
    5Urbanus HS11352612
    6Rangers HS1123096
    7Flying Petrels HS21330106
    8Cromtigers HS11211101
  • Uitslagen

    Geen informatie