• HS1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    2468624 aug19:00Cromtigers HS2 - Double Stars Heiloo HS1
    2506831 aug19:00Double Stars Heiloo HS1 - Urbanus HS2
    239607 sep18:30Double Stars Heiloo HS1 - Urbanus HS1
    2581814 sep18:30Flying Petrels HS2 - Double Stars Heiloo HS1
    2642621 sep18:30Double Stars Heiloo HS1 - Rangers HS1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo HS1 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo HS113130026
    2Red Stars Vitesse HS11381417
    3Urbanus HS21280416
    4Rangers HS11270514
    5Bears HS21150610
    6Flying Petrels HS2102175
    7Urbanus HS11220104
    8Cromtigers HS21110102
  • Uitslagen

    Geen informatie