• HS1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijd
    1921830 aug.21:00Onze Gezellen HS1 - Double Stars Heiloo HS1
    192256 sep.20:00Olympia Haarlem HS1 - Double Stars Heiloo HS1
    1921213 sep.18:30Odiz Frogs HS1 - Double Stars Heiloo HS1
    1920119 sep.18:30Double Stars Heiloo HS1 - The Herons HS1
    1920227 sep.18:30Double Stars Heiloo HS1 - RCH-Pinguins HS1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RCH-Pinguins HS111100120
    2Onze Gezellen HS112100220
    3Odiz Frogs HS11190218
    4The Herons HS11180316
    5Olympia Haarlem HS11260612
    6Double Stars Heiloo HS11260612
    7Badhoevedorp HS11150610
    8Odiz Frogs HS21250710
    9Bears HS1124179
    10Cromtigers HS1124088
    11Flying Petrels HS1124088
    12Spaarnwoude HS1123096
    13Schoten HS11211103

    Poulestanden Double Stars Heiloo HS1 (SSHWB2 Fastpitch Softbal Senioren Heren Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo HS100000
    2The Herons HS100000
    3Odiz Frogs HS100000
    4Olympia Haarlem HS100000
    5Onze Gezellen HS100000
    6RCH-Pinguins HS100000
  • Uitslagen

    Geen informatie