• HS1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    2642621 sep18:30Double Stars Heiloo HS1 - Rangers HS1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo HS1 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo HS116160032
    2Red Stars Vitesse HS116111423
    3Urbanus HS21590618
    4Rangers HS11681717
    5Bears HS21580716
    6Flying Petrels HS21542910
    7Urbanus HS11530124
    8Cromtigers HS21610152
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Flying Petrels HS2 - Double Stars Heiloo HS114 sep6 - 11