• Dames 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19.30softbalveld
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijd
    1152223 aug.19:30The Herons DS1 - Double Stars Heiloo DS1
    1156830 aug.19:00Double Stars Heiloo DS1 - RCH-Pinguins DS1
    112924 sep.19:00Double Stars Heiloo DS1 - DSS DS4
    116384 sep.20:00DSS DS4 - Double Stars Heiloo DS1
    1166020 sep.18:30Double Stars Heiloo DS1 - Flying Petrels DS1
    1171827 sep.20:00Kinheim DS1 - Double Stars Heiloo DS1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Spaarnwoude DS113101221
    2Flying Petrels DS113100320
    3The Herons DS11371515
    4RCH-Pinguins DS11362514
    5Kinheim DS11150610
    6Olympia Haarlem DS3113086
    7DSS DS4123096
    8Double Stars Heiloo DS1123096
  • Uitslagen

    Geen informatie