• Dames 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag19.30softbalveld
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijd
    1494626 aug.19:30Double Stars Heiloo DS1 - Kinheim/DSS DS2
    149942 sep.20:00BSC Almere DS4 - Double Stars Heiloo DS1
    149815 sep.19:30Olympia Haarlem DS3 - Double Stars Heiloo DS1
    1492313 sep.19:30DVH DS2 - Double Stars Heiloo DS1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DVH DS211110022
    2RCH-Pinguins DS31181217
    3Double Stars Heiloo DS11280416
    4Olympia Haarlem DS31071215
    5RCH-Pinguins DS21070314
    6H.S.V. The Flags DS11251611
    7The Herons DS21150610
    8Flying Petrels DS1123187
    9Quick Amsterdam DS2123096
    10Kinheim/DSS DS291082
    11BSC Almere DS41000100
  • Uitslagen

    Geen informatie