• Dienstenlijst vanaf zo. 16 juni t/m vr. 12 juli 2019

    Datum Teams   Aanvang Veld Scheidsrechters Kantinediensten Aanwezig
                   
    zo. 16 juni HB Junioren Vennep Flyers 1 10.00 HB Donald Pietersz Jun.Ouders Alex v.Twuyver 9.00 - 11.00
      HB Aspiranten Cromtigers 2 10.00 SB HSB Jeroen Bakker Asp.Ouders Teun Broersen 11.00 - 13.00
                   
    ma. 17 juni SB Heren Olympia Haarlem 19.30 SB SBH SBH -----
      i.p.v. 21 juni            
    wo. 19 juni sportdag Elckerlyc   7.00 - 12.30 SB+HB   Roelie Moorman 7.00 - 12.30
      HB Aspiranten Terrasvogels 19.00 SB Jun.Tobias Donker Asp.Ouders Tim Plantinga 17.30 - 19.00
                Asp.Ouders Kees Zweedijk 19.00 - 21.00
                   
    zo. 23 juni HB Junioren Fl.Petrels 1 10.00 HB HB1 Wessel Pirovano Jun.Ouders Bastiaan Visser 9.00 - 12.00
      HB Aspiranten North Stars 1 10.30 SB HB2 Andy v.Ollefen Asp.Ouders Casper Donker 12.00 - 15.00
      Honkbal 1 Quick Amsterdam 14.30 HB Ralph Oudejans / SBD Rosan en Nikki 15.00 - eind
              Martin Broersen    
                   
    vr. 28 juni Sportdag Willibrordusschool   7.30 -15.00 SB + HB   Roelie en Tine 7.30-15.00
      SB Dames Kinheim 1 19.30 SB Donald Pietersz SBD -----
                   
    za. 29 juni FEESTDAG 30 JARIG BESTAAN       KANTINEDIENSTEN:    
      Kinderspelletjes   11.00 SB Annelies en Elsbeth   10 - 12 uur
      SB Old Stars SB Dames 1 13.00 SB Famke - Luc Beerepoot -Wisse   12- 14 uur
      Old Stars Honkbal Herons 14.30 HB Daan Blokker-Marnix v.Bochove-Wessel   14 -16 uur
      Slidingfeest kids   16.00   Inge - Jesna - Emmie   16 - 18 uur
      SB Heren Veteranen 1 SB Heren Veteranen 2 16.00 SB Mark Groothuis- ?? 18 - 20 uur
      Honkbal 1 Honkbal 2 17.00 HB Hidde Deijlen   18 - 21 uur
      BBQ   18.00   Jeroen Bakker   vanaf 20 uur
                   
    zo. 30 juni Honkbal 2 Rangers 1 10.00 HB Donald Pietersz Gertie 9.00 - 10.00
                SBD Debby Molenaar 10.00 - 13.30
                   
                   
    wo. 3 juli HB Aspiranten Herons 2 19.00 SB Jun.Tobias Donker Asp.Ouders Mats Ruijter 17.30 - 19.15
                Asp.Ouders Lucas Helder 19.15 - 21.00
                   
    vr. 5 juli SB Dames Olympia H'lem 3 19.30 SB Ralph Oudejans SBD -----
                   
    zo. 7 juli Beeball Herons 2 10.00 SB2 Beeball Beeball Ouders Juno v.Zeelt 9.00 - 10.00
      HB Junioren Quick Amsterdam 1 10.00 HB HB1 Cor Zoon Jun.Ouders Klaas de Jager 10.00 - 13.00
      Honkbal 1 Onze Gezellen 2 14.30 HB Donald Pietersz/   13.00 - 16.00
              Martin Broersen   16.00 - eind
                   
    vr. 12 juli SB Heren Odiz Frogs 2 19.30 SB SBH SBH -----
      Vakantiestop            
                   
    Weekenddiensten:     Schoonmaakdiensten:        
    zo. 16 juni Jannes   week 26 : 24 juni t/m 28 juni 2019   Honkbal 2  
    wo. 19 juni Roelie 's morgens 7.00            
    wo. 19 juni Colinda openen om 17.30            
    zo. 23 juni Gertie            
    vr. 28 juni Roelie 's morgens om 7.30            
    za. 29 juni Colinda            
    zo. 30 juni Gertie            
    wo. 3 juli Colinda openen om 17.30            
    zo. 7 juli Gertie