• AH1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 17:00 Softballveld
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijd
    96073 okt.14:00Double Stars Heiloo AH1 - Rooswijk AH1
    961010 okt.14:00Double Stars Heiloo AH1 - Sullivan's Green Devils AH1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Double Stars Heiloo AH11090118
    2Rooswijk AH11381417
    3The Herons AH11070314
    4Odiz Frogs AH1861113
    5Cromtigers AH21050510
    6Alcmaria Victrix AH2123096
    7Urbanus AH1102084
    8Sullivan's Green Devils AH190090
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag
    The Herons AH1 - Double Stars Heiloo AH126 sep.2 - 9