• Heren 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 19:00 Hoofdveld
    Donderdag 19:00 Hoofdveld
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    128930 sep14:30Double Stars Heiloo H1 - TIW-Survivors H1
    12987 okt09:30Kinheim H3 - Double Stars Heiloo H1
  • Poulestanden Double Stars Heiloo H1 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bears H115130226
    2Kinheim H315120324
    3DVH H11590618
    4TIW-Survivors H11480616
    5Flying Petrels H11680816
    6Quick Amsterdam H11680816
    7Double Stars Heiloo H116601012
    8Onze Gezellen H216601012
    9RCH-Pinguins H31440108
    10OVVO H21520134
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    RCH-Pinguins H3 - Double Stars Heiloo H116 sep3 - 7