• H2

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 19:00 Hoofdveld
  • Programma

    WedstrijdnummerDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    1956022 sep15:00Odiz Frogs H2 - Double Stars Heiloo H2
    2272830 sep10:00Double Stars Heiloo H2 - Flying Petrels H2
    198256 okt17:00Cromtigers H3 - Double Stars Heiloo H2
  • Poulestanden Double Stars Heiloo H2 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Cromtigers H316140228
    2Sullivan's Green Devils H11693421
    3Rooswijk H115100520
    4Flying Petrels H21690718
    5Red Stars Vitesse H11681717
    6Odiz Frogs H21571715
    7Rangers H11562714
    8Double Stars Heiloo H21551911
    9Urbanus H11640128
    10Amsterdam North Stars H31612134
  • Uitslagen

    Geen informatie