• Kantine, schoonmaak en weekend diensten

     

  •  

    Dienstenlijst vanaf vr. 8 juni t/m zo. 15 juli 2018          
    Datum                                            Teams Aanvang Veld Scheidsrechters Kantinediensten Aanwezig Datum
                     
    vr.  8 juni SB Dames Bears 1 19.30 SB SBD SBD    ----- 08-Jun
                     
    zo. 10 juni HB Pupillen Cromtigers 2 10.00 SB Roel Krol Pup.Ouders Casper Donker   9.00 - 11.15 10-Jun
      HB Junioren A.dam North Stars 10.30 HB Mark Groothuis Jun.Ouders Daron Erfmann 11.15 - 13.30  
                     
    vr. 15 juni SB Heren Fl.Petrels 2 19.30 SB SBH SBH        ----- 15-Jun
                     
    zo. 17 juni Beeball Fl.Petrels 10.00 SB2 Beeball Gertie     9.00 - 10.00 17-Jun
      Honkbal 2 Cromtigers 3 10.00 HB HB1 Cor Zoon Beeball Ouders Wessel 10.00 - 12.00  
      Honkbal 1 Kinheim 3 14.30 HB Ralph Oudejans / HB2  Richard de Vries 12.00 - 15.30  
              Martin Broersen SBD  Colinda Meijer 15.30 - eind  
                     
                     
    do. 21 juni HB Junioren DSS 2 19.00 HB HB2 Jeroen v.d.Wal Jun. Ouders Jasper Beets 18.00 - 20.00 21-Jun
                Jun. Ouders Yoran Jak 20.00 - eind  
                     
    vr. 22 juni SB Dames Alcmaria 3 19.30 SB SBD SBD   22-Jun
                     
    za. 23 juni Beeball Sullivans 10.00 SB2 Beeball Gertie   9.00 - 10.00 23-Jun
      Honkbal 1 Fl.Petrels 1 14.30 HB Ralph Oudejans/ Beeball Ouders Juno 10.00 - 12.00  
              Martin Broersen SBD  Emmie de Ruiter 12.00 - 15.30  
                HB2  Peter Hofstede 15.30 - eind  
                     
    zo. 24 juni Mix Toernooi   12.00 HB/SB       24-Jun
                     
    vr. 29 juni Sportdag Willibrordusschool    8.00 HB/SB      ----------- Wilma v.Vuure   8.00 - 14.3029 juni 29-Jun
                     
    vr. 29 juni SB Dames  Fl.Petrels 1 19.30 SB SBD SBD    ------  
                     
                     
    zo.  1 juli HB Pupillen Fl.Petrels 1 10.00 SB Roel Krol Pup.Ouders Jasmijn Tervoort   9.00 - 11.30 01-Jul
      HB Junioren Fl.Petrels 1 10.30 HB HB 1  Ward Kieft Jun.Ouders Klaas de Jager 11.30 - eind  
                     
    vr.   6 juli SB Heren Rangers 1 19.30 SB SBH SBH    ------ 06-Jul
                     
    zo.  8 juli Beeball Herons 1 10.00 SB2 Beeball Annelies   9.00 - 12.00 08-Jul
      Honkbal 2 Rangers 1 10.00 HB SBH  Feike Deijlen SBD  Margriet van Vuure 12.00 - 15.30  
      Honkbal 1 DVH 1 14.30 HB Ralph Oudejans/ SBD  Inge Westrus 15.30 - eind  
              Martin Broersen      
    wo. 11 juli Oefenwedstrijd:              
      HB 1/HB 2 Nederlands  Dames 19.30 HB Donald Pietersz Annelies 18.30 - 20.00 11-Jul
                    HB Team       SBD Marian/Henk v.Vuure 20.00 - eind  
                     
    wo. 11 juli Afsluiting 1ste seizoenhelft  jeugd  en slidingfeest en BBQ           
                     
    vr. 13 juli SB Heren Bears 2 19.30 SB1 SBH SBH      ------- 13-Jul
      SB Dames Odiz Frogs 2 19.30 SB2 SBD SBD         -------  
                     
    zo. 15 juli HB Pupillen Bears 1 10.00 SB Roel Krol Pup. Ouders Bram v.d.Wal   9.00 - 11.30 15-Jul
      HB Junioren Urbanus 10.30 HB SBH   Hidde Deijlen Jun. Ouders Alex v.Twuyver 11.30 - 14.30  
                     
      Vakantiestop              
                     
    Weekenddiensten:   Schoonmaakdiensten:      
    zo. 10 juni Jannes   ma. 4 juni t/m vr. 8 juni         Honkbal 1      
    zo. 17 juni Gertie   ma. 18 juni t/m vr. 22 juni    SB Dames      
    za. 23 juni Gertie   ma. 25 juni t/m do. 28 juni  Honkbal 2      
    zo. 24 juni Colinda   ma.   2 juli t/m vr. 6 juli         SB Heren       
    vr. 29 juni  Wilma v.Vuure              
    zo.   1 juli Jannes              
    zo.   8 juli Annelies              
    wo. 11 juli Annelies              
    zo. 15 juli Annelies